загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці готові старіти вже в 40 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Натомість у Європі старість зустрічають у 55.

Якщо з настанням середнього віку життя за кордоном тільки починається, то українці уже починають готуватися до старості. І здебільшого населення України зустрічає середній вік вже років у 40.

До прикладу, в Британії з молодістю люди згодні попрощатися лише в 55 років, та й середній вік у них починається набагато пізніше, ніж в інших країнах, йдеться у сюжеті ТСН.

За результатами досліджень освітнього сайту, в Британії про середній вік тільки починають замислюватися в 55 років, а в Греції, приміром, – у 52.

Геронтолог Микола Ахаладзе розповідає: «В нас таких умов немає. Немає впевненості в майбутньому, яка є на Заході».

Фахівець стверджує, що низький рівень життя, його тривалість та національний дохід – ось через що українці старішають так рано.

Ахаладзе пояснює, що вся тривалість людського життя ділиться на періоди: молодий, середній вік, похилий, старечий і далі – уже чекає ранг довгожителя. Так ось, для усіх закономірним є бажання якомога довше залишатись молодими. Тільки не для українців – вони старість готові зустріти зовсім рано.

«Думки про те, що старість не за горами, що скоро хвороби, що скоро бідність, надзвичайно страшні, бо вони мають тенденцію збуватися», – розповіла Психолог Нігора Хазратова.

Та за словами психологів, найбільше боятись варто не середнього віку, а – її кризи. Десь починаючи з 35 років чоловіки та жінки можуть опинитися на роздоріжжі.

«Це момент підбиття перших підсумків – що є що зроблено, що є в сім'ї, що в професійному плані, і що робити далі», – пояснює Хазратова.

Психологи запевняють, що не варто панікувати. А кризу будь-якого віку сприймати як новий етап життя. І щоб вийти зі непростого стану, радять у цей час знайти нову мету в житті, нове заняття чи хобі.

До списку новин