загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Чернівцях відкрили університет для пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Чернівцях запрацював університет для пенсіонерів. Його також називають "Університетом третього віку". 

 

Як повідомили прес-центрі ратуші, 9 жовтня 2012 року в Університеті третього віку відкрився факультет «Основи медицини,  здорового способу життя» та «Краєзнавчий» факультет. Факультет відкрили на базі Чернівецького комунального територіального центру соціального обслуговування «Турбота». Першими слухачами факультету стали 15 пенсіонерів, частина з яких обслуговується в «Турботі». Навчання в університеті добровільне та безкоштовне.

«Освіта людей поважного віку – це допомога з користю проводити вільний час, отримати нові знання і можливість ділитися своїми, розширяти коло спілкування та інтересів, це активне дозвілля, це переорієнтування людей від зневіри й самотності до взаємодопомоги, самопізнання та самореалізації»  – цими словами привітала слухачів директор комунального центру «Турбота» Інна Лисак.

 

Також привітати слухачів факультету прийшли представники Буковинського державного медичного університету: асистент кафедри гістології, цитології і ембріології, заступник головного куратора медичного факультету № 2 Олександр Петрішен та студентка ІІ курсу з спеціальності «Лікувальна справа» Вікторія Хухлей. Олександр Іванович побажав слухачам Університету від імені ректора та всіх працівників унівеерситету здоров’я, творчої наснаги та інтересного спілкування і висловив думку стосовно  майбутньої співпраці між нашими Університетами.  Вікторія подарувала слухачам музичне привітання.

 

Перше заняття на факультеті «Основ медицини, здорового способу життя» провела лікар-терапевт соціально-медичного відділення комунального центру «Турбота» Оксана Олійник. Присутні прослухали лекцію  з розділу «Геронтологія в системі наук» на тему «Психофізичні  зміни  людини похилого віку». Розповідь викладача-волонтера викликала велику кількість запитань. Також відбулись заняття і на  краєзнавчому факультеті, які були проведені 11 жовтня 2012 року в  Чернівецькому краєзнавчому музеї.

До списку новин