загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Дрогобичі відкрили Університет третього віку для пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Дрогобичі відкрито факультет «Основи медицини та здоровий спосіб життя» Університету третього віку.

 

Про це повідомляє корреспондент з посиланням на секретаря міської ради Тараса Метика.

Факультет відкрили на базі Дрогобицького територіального центру соціального обслуговування Дрогобицької міської ради при відділенні соціально-побутової адаптації за сприяння міської ради та методичній підтримці біологічного факультету педагогічного університету ім. І.Франка.

Факультет призначений виключно для літніх людей, більшість з яких якраз обслуговує територіальний центр.

«Освіта людей похилого віку в університеті – це допомога з користю проводити вільний час, отримати нові знання і можливість ділитися своїми, розширяти коло спілкування та інтересів, це активне дозвілля», – каже директор Дрогобицького територіального центру соціального обслуговування Марія Лютик.

Першими слухачами університету стали 20 осіб пенсійного віку – мешканці Дрогобича. Навчання в університеті добровільне та безкоштовне.

Нагадаємо, що в Україні створення таких університетів розпочалося 2007 року з Ковеля (Волинь). В Європі перші Університети третього віку було відкрито ще у 70-их роках ХХ століття. Перший з них організував у Франції  професор Pierre Vellas – на факультетi права і соціальних наук Тулузького університету.

 

 

До списку новин