загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Сімферополі відкрили "Університет третього віку"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У територіальному центрі соціального обслуговування Залізничного району Сімферополя розпочав роботу "Університет третього віку". Про це УНН повідомили в РМ АРК.

Він розташовується на базі відділення соціально-побутової адаптації.

В Університеті створено один факультет "Здоровий спосіб життя", слухачами якого стануть 25 людей похилого віку. У ході навчання слухачі отримають знання щодо збереження здоров'я, організації життя і дозвілля в похилому віці, з основ психологічної грамотності.

Університет працює на волонтерських засадах. Для занять залучені фахівці територіального центру, лікарі, психологи, представники нетрадиційної медицини.

До списку новин