загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Подорожуємо, змагаючись, відпочиваємо, перемагаючи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Любов Василівну Кушнарьову в Запоріжжі знають і як голову Ради обласного відділення ВАП, і як підполковника міліції у відставці, і як голову Запорізького відділення Української спілки Міжнародної поліцейської асоціації (МПА), і як активного члена жіночої громадської організації. А ще – як запеклу любительку подорожей.

 

Мандруючи Україною та різними країнами Європи, Любов Василівна не просто насолоджується спогляданням міст і містечок, пам’яток історії і культури різних народів. Як керівник команди вона бере участь у змаганнях, які влаштовує МПА. А до цих змагань залучає і членів ВАП.

 

Так, у серпні цього року 14 колишніх працівників міліції, членів Всеукраїнської асоціації пенсіонерів, на власних автомобілях брали участь у 66-му Міжнародному поліцейському зоряному автопробігу за маршрутом Запоріжжя – Грудзьондз (Польща). Цей автопробіг зібрав учасників з Австрії, Люксембургу, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Росії, Швейцарії та інших країн Європи.

 

Україну представили команди Дніпропетровська, Запоріжжя, Києва, Львова, Полтави та Одеси.

 

Командир запорізької команди Кушнарьова мала честь піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани і отримала кубок за 1-ше місце в перегонах (категорія «Д»). На 2-му місці – команда «Динамо» (Москва).

 

 – Нам було дуже приємно, – ділиться  враженнями Любов Василівна, –  що під час параду вулицями Грудзьондзу над нашою командою, поряд з прапорами Міжнародної Поліцейської Асоціації та Прапором Запоріжжя, майорів також і прапор Всеукраїнської Асоціації Пенсіонерів, і це показано по Євробаченню. Після закінчення змагань 15 осіб, з них 8 членів ВАП, протягом 9 днів здійснили подорож Польщею, Швецією та Норвегією. Побували також: у Гданьську, Гдині, Варшаві(Польща); Стокгольмі, Нінасхамні, Сігнатуне, Упсала, Гетеборзі, Трольгаттані, Скарлскроні (Швеція);  Осло, Бергені, Фломі (Норвегія). У столиці Швеції Стокгольмі оглянули його історичний центр – Гамла-Стан, де розташований королівський палац. Бачили собор ХІІІ століття в стилі італійського бароко, а також найвужчу вуличку,  шириною менше метра – це провулок Мортена Тротціга. Були ми і біля будівель парламенту, ратуші і концертного залу, відомого тим, що там щороку, 10 грудня, вручаються Нобелівські премії. У Норвегії ми пропливли по фіордах. На ринку Бергена продегустували стейки з китового м'яса, шашлики з королівських креветок та м'яса краба і ковбасу з оленини і лося. В Осло побували у фортеці Акершюс, Вігаландспарке з шедеврами скульптора Густава Вігаланда. Парк розташований на площі в 32 гектари. На його території розміщені 214 скульптур з граніту, бронзи або кованого заліза. Всі скульптурні композиції зображують взаємовідносини між чоловіком і жінкою. Найвідоміша з них – «Моноліт» – ця  колона вирубана з однієї суцільної глиби  граніту, оздоблена барельєфами (121 фігура). Висота «Моноліту» – більш як 17 метрів, вага – 180 тонн.

 

Ми оглянули найдавнішу дерев'яну церкву в Норвегії, зведену в 1250 році. Два дні ми проживали в готелі «Сталхейм», розташованому в долині Нерьодален, недалеко від водоспаду Твіндефоссен, де вода падає з висоти 150 метрів.

 

 – Мабуть , втомилися?

 – Звичайно , такі перегони та переїзди й для молоді – неабияке випробування. А для нас, пенсіонерів, і поготів. Але ми вже загартовані, адже для нас це не перший автопробіг  Ми беремо участь у Міжнародних поліцейських пробігах протягом 7 років:

2006 р. - Гельзенкірхен (Німеччина) 2007 р. - Ерфурт. (Німеччина) 2008 р. - Грац (Австрія) 2009 р. - Гданьськ (Польща) 2010 р. - Дебрецен (Угорщина) 2011 р. - Володимир (Росія) 2012 р. - Грудзьондз (Польща).

 

 – Готуєтесь і до нових перегонів?

 – Авжеж! Ви знаєте, ці подорожі хоч і втомлюють, але вони примушують забути і про хвороби, і про вік, мобілізують людину, додають сили, гартують характер. Тож я надіюся, що і в 2013 році, коли стартуватиме 67-й Міжнародний поліцейський пробіг (він відбудеться в Італії), наша команда візьме участь у таких перегонах.

До списку новин