загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Шановні пенсіонери!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пам’ятайте! У разі свого працевлаштування (у тому числі зайняття підприємницькою діяльністю) ви обов’язково повинні повідомити про це органи Пенсійного фонду України. Це ж стосується й зміни місця проживання та інших обставин, що можуть вплинути на розмір та своєчасність виплати вашої пенсії.

 

Нагадуємо, що з такими вимогами чинного пенсійного законодавства кожен з вас вже ознайомлений при призначенні пенсійних виплат та особисто розписався у заяві відповідного змісту.

 

Порушення цих вимог призводить до незаконних підвищень пенсійних виплат, які в обов’язковому порядку підлягають поверненню органам Пенсійного фонду України.

 

Відповідальне ставлення до свого обов’язку убереже вас від неприємних клопотів по поверненню отриманих коштів.

 

Разом з тим, не забувайте, що у ваших інтересах також повідомляти органи Пенсійного фонду України і про звільнення з роботи, адже це може вплинути на збільшення розміру пенсійних виплат.

До списку новин