загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Країни ЄС зобов’яжуть до пенсійної реформи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У конкретні терміни

Глава Європейської ради Херман ван Ромпей заявив про необхідність реформування пенсійних систем країн-членів Євросоюзу, а певні рекомендації щодо цього оприлюднять під час саміту ЄС.

Про це Херман ван Ромпей сказав в інтерв’ю німецькій пресі, пише Інтерфакс.

 

Потрібно враховувати зв'язок між тривалістю життя та виходом на пенсію

 

За словами Глави Європейської ради, усі держави, що входять до складу Євросоюзу мають зайнятись реформуванням своїх пенсійних систем "у визначені терміни та з ясною метою". Він додав, що це питання буде пріоритетом на найближчі кілька місяців.

 

"Можна дати рекомендації усьому союзу в цілому, тому що є зв'язок, наприклад, між віком виходу на пенсію та тривалістю життя. Йдеться не просто про те, аби дати рекомендації, але про те, щоби потім кожна країна зробила те, чого вона хоче", - сказав Херман ван Ромпей.

Водночас Херман ван Ромпей наголосив на тому, що характер таких рішень є зобов’язуючим.

"Це одна з тем, яку ми повинні обговорювати у найближчі місяці, і у зв’язку з цим ми викладемо дещо на стіл під час Європейської ради у четвер та п’ятницю", - додав Зерман ван Ромпей.

 

Саме 28-29 червня у Брюсселі збереться саміт ЄС, що матиме вирішальне значення щодо питань кризи євро.

 

Інституційні реформи відкладаються

Водночас Глава Європейської ради в інтерв’ю ЗМІ зазначив, що Євросоюз переносить на пізніше переговори щодо майбутніх масштабних інституційних реформ об’єднання. За словами Хермана ван Ромпея, це пов’язано з тим, що ЄС наразі має інші невідкладні та важливі питання для вирішення.

 

"Я не вважаю, що на даний момент дебати про інститути є пріоритетними", - сказав він.

Глава Європейської ради додав, що першочерговими питаннями сьогодні є питання управління кризою.

 

"Ми ще не в кінці шляху, який нам треба пройти у рамках договорів, що ми маємо. Зайнятись зміною договорів – означає почати різноманітні дебати на багато років", - пояснив Херман ван Ромпей.

 

Нагадаємо, раніше Євросоюз висунув вимогу про збільшення пенсійного віку до України.

До списку новин