загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Сєвєродонецьку відкрито університет для людей поважного віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Навчанняефективний засіб профілактики депресій у людей похилого віку, - доводять вчені. Організувати таке змістовне дозвілля для літніх сєвєродончан взявся Територіальний центр соціального обслуговування. Минулої суботу У Сєвєродонецьку за підтримки міської влади відкрився Університет третього покоління.

234 студента поважного віку зможуть опанувати ази психології, правознавства, української мови; підтягнути свої знання у домогосподарстві, пройти курс з основ здорового способу життя, хорового співу та навіть, компютерної грамотності. Проте головне, що дає цей університетможливість не залишитись самотнім.

Заняття в університеті розпочалися 15 жовтня.

 

До списку новин