загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Працюючим пенсіонерам перераховуватимуть пенсії через кожні два роки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет Міністрів схвалив проект Закону "Про внесення змін до статті 42 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики.

 

Законопроектом передбачається внести зміни до статті 42 Закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", зокрема, в частині осучаснення пенсій, які призначені в попередні роки, надати право Кабінету Міністрів України приймати рішення щодо підвищення розмірів пенсій, виходячи з фінансових можливостей бюджету Пенсійного фонду України.

 

Крім того, проектом акта передбачено запровадити автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам через кожні два роки роботи без додаткового звернення до органів Пенсійного фонду України з вибором найбільш вигідного варіанту.

 

Щорічно за перерахунком пенсій до органів Пенсійного фонду звертаються понад 600 тисяч працюючих пенсіонерів. Для перерахунку пенсій враховуються дані персоніфікованого обліку, тому додаткових документів надавати немає необхідності. Запровадження автоматизованого перерахунку дасть можливість щорічно, станом на 1 березня, проводити перерахунок всім, хто набув право на перерахунок, без звернення особи.

 

В той же час при набутті права на перерахунок після 1 березня пенсіонер зможе самостійно звернутися за проведенням такого перерахунку. Нагадаємо, що середній розмір пенсії з початку нинішнього року зріс на 15% - з 1246,34 грн до 1438,30 грн (станом на 1.10.2012 р.).

До списку новин