загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Прикарпатті у пенсійному фонді махлюють з нарахуванням пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Під час перевірки прокуратура виявила, що чиновники допускають цілу низку порушень законодавства про пенсійне забезпечення при призначені та виплаті громадянам пенсій і допомог.

 

Зокрема, посадові особи Пенсійного фонду не повідомляють заявників про призначення чи відмову їм у пенсії.

 

При виплаті допомоги на поховання працівники Пенсійного фонду вимагають документи, які взагалі не передбачені чинним законодавством, що створює для людей зайву тяганину.

 

Також, прокуратурою встановлено випадки неправомірної відмови чиновниками ПФУ у призначенні грошової допомоги громадянам при виході на пенсію. Через це люди змушені звертаються до суду для оскарження та скасування незаконних рішень працівників Пенсійного Фонду.

 

Прокуратура вимагає у начальника управління ПФУ в Богородчанському районі усунути виявлені порушення та притягнути до дисциплінарної відповідальності винних посадовців.

До списку новин