загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Черкаси збираються створити музей науки до 2014 року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Черкаси збираються створити музей науки у Міському центрі розвитку за зразком аналогічного музею у Варшаві до 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради із посиланням на мера Сергія Одарича.

За словами Одарича, ідея створення міського музею науки з’явилась у нього в Польщі під час вивчення досвіду формування місцевих та державних бюджетів.

— Відвідав відомий на весь світ музей Коперника. Враження неймовірні. Подібний музей хочу створити і в Черкасах, — розповів Сергій Одарич.

Для того, щоб створити музей у Черкасах, до Польщі планується відрядити черкаських вчителів та викладачів для вивчення досвіду.

Мер хоче створити у Черкасах такий музей, щоб відвідувачі їхали з усієї України.

Музей науки у Варшаві поділений на кілька зон: планетарій, театр роботів, зона світла, зона цивілізації, зона рухів тощо. Відвідувач, натискаючи на кнопки, може створити торнадо, землетруси та багато іншого. Можна дослідити природу магнетизму, спробувати з’ясувати, що буде з тілами після 200 років або поскакати на поверхні Місяця.

Сергій Одарич вважає, що такий музей особливо буде корисний школярам, які наочно зможуть ознайомитись із тим, як влаштований світ навколо.

 

До списку новин