загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Скульптор, що створює кам’яних "царів"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Алчевський пенсіонер Володимир Ямполь має незвичне хобі - він створює скульптури левів з каменю, цементу та простроченої кави. Інформує ubr.ua

У прайді  скульптора - близько десятка кам’яних "царів". Деякі з них - справжні місцеві знаменитості.Пенсіонер Володимир Ямполь - своє покликання від народження бачив у мистецтві. Фотограф у минулому, сьогодні - майстер скульптур. Свого першого лева майстер створив ще п'ять років тому, коли власноруч будував дачу.

Тепер протягом кожного літа виготовляє по кілька нових.Одного царя чоловік подарував місту - той  стоїть поруч із під’їздом, де мешкає майстер. Кам’яна тварина - справжня місцева окраса. Грива - золотого кольору, а очі світяться вночі.

Скульптор розповідає , створювати такого допомагали  сусіди. Свої рученята до цементного дива приклали навіть діти.Для міської лікарні колишній фотограф уже змайстрував лева. А зараз працює над новим мистецьким проектом - скульптурою Лев та Русалка. Її чоловік мріє встановити на площі в центрі Алчевська.

До списку новин