загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонер винайшов безкоштовний замінник руберойду: бляшанкову черепицю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дешево і сердито. Пенсіонер із Бердичева в оригінальний спосіб розв'язав проблему, чим покрити дах хліва: дідусь змайстрував його із понад двох тисяч ...звичайних бляшанок. Запевняє - така крівля надійніша за руберойдову. Бо не боїться ані дощу, ані снігу.

74 річний Євген Новаковський - інженер за освітою. Мешкає у приватному будинку у Бердичеві. Скаржиться, майже щодва роки мав перестеляти дах хліва через неякісний руберойд. Відтак згодом пенсіонер вирішив не тринькати грошей, і почав крити дах звичайними бляшанками.

Євген Новаковський, пенсіонер-винахідник: "Прийшлось шукати матеріал, який більш дешевий і більш стійкий до всього. Він дуже практичний і дуже довговічний – це піщевой алюміній. Йому нічого не робиться".   Щоби покрити дах хліва, чоловік витратив два роки та  понад дві тисячі бляшанок. Де набрав стільки - не зізнається. Утім залюбки ділиться способом виготовлення незвичного будматеріалу.

Як справжній патріот, пан Євген виклав з бляшанок прапор України. А на знак ностальгії за молодістю - стяг військово-морського флоту СРСР, де служив свого часу. Односельцям така краса - до вподоби.

Майстер каже: зі своїх умінь таємниці не робитиме, і залюбки поділиться ідеєю з охочими. 

 

До списку новин