загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Підприємець погасив борг до Пенсійного фонду чотирма мішками монет

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У місті Усолля-Сибірське Іркутської області судові пристави в рахунок погашення заборгованості по виконавчому провадженню взяли сім тисяч рублів дворублевими монетами.

"Індивідуальний підприємець з Усолля-Сибірського заборгував 17 тисяч рублів до Пенсійного фонду РФ. Погасити заборгованість погодився лише після того, як судовий пристав попередив його про можливий арешт майна", – цитує агентство "Інтерфакс" слова представників прес-служби регіонального управління ФССП.

Підприємець вирішив пожартувати над приставами і приніс їм чотири мішки дворублевих монет. "Боржник не врахував наслідків такого жарту. Йому довелося близько години чекати, поки судовий пристав порахує монети і заповнить документи", – розповіли у відомстві, додавши, що залишок заборгованості він погасив паперовими купюрами.

До списку новин