загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Приймальні Пенсійного фонду працюють за принципом "єдиного вікна"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Станом на середину жовтня у системі Пенсійного фонду України працюють 294 приймальні за принципом «єдиного вікна», повідомляє Прес-служба Пенсійного фонду. На сьогодні зареєстровано 2,3 млн. звернень до них.  Більшість звернень стосувалися послуг з питань пенсійного забезпечення, обліку надходжень від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також приймання звітності від платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У повідомленні йдеться, що ця форма обслуговування громадян дає змогу спростити процедуру отримання послуг в органах Фонду, скоротити строки та підвищити якість надання послуг.

До списку новин