загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Геєць: пенсійна реформа залишиться в спадок наступникові Януковича

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійна реформа в Україні ще далека від завершення, вважає голова Інституту економіки та прогнозування Національної академії наукВалерій Геєць.

В інтерв'ю "Економічній правді" академік зазначив, що підвищення пенсійного віку для жінок "лише перший і далеко не основний крок" у цій реформі.

"Попереду ще стільки роботи! І двох президентських термінів Януковичу не вистачить, щоб завершити пенсійну реформу. Вона дістанеться у спадок наступному президентові, на все це знадобиться близько 20 років", - зауважив Геєць.

Читайте: МВФ визнав пенсіонерів загрозою світовим фінансам

Разом з тим він вважає, що проведення пенсійної реформи безальтернативний шлях, оскільки для дотримання колишньої моделі існування пенсійної системи пенсійний вік довелося б підвищити до 85 років.

"Коли встановлювали терміни виходу на пенсію в 55-60 років для чоловіків і жінок, то середній вік життя становив 45-55 років. До пенсії доживали обрані, тому фінансовий механізм працював. Сьогодні тривалість життя - 68-69 років. За такої тривалості життя вік виходу на пенсію не зможе забезпечити колишній механізм. Щоб реалізувати колишню модель, пенсійний поріг слід встановити на рівні 85 років", - зазначив Геєць.

Читайте: Зменшити пенсійний вік обіцяють КПУ і ОО

Нагадаємо, в липні 2011 року парламент запровадив підвищення пенсійного віку для жінок із 55 до 60 років із щорічним його збільшенням на 6 місяців, починаючи з 1 жовтня. Крім того, закон передбачає збільшення термінів виходу на пенсію для чоловіків-держслужбовців із 60 до 62 років.

Наступний етап пенсійної реформи - накопичувальна система пенсійного забезпечення.

Пенсійна реформа була однією з вимог Міжнародного валютного фонду.

 

До списку новин