загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійна реформа нічого не дала, дефіцит ПФ збільшиться утричі - Лановий

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

Пенсійна реформа не вирішила проблему дефіциту Пенсійного фонду.

Про це заявив народний депутат від фракції "Наша Україна - Народна самооборона", колишній міністр економіки Володимир Лановий у ефірі "Ера-FM".

"Обіцяли, що дефіцит Пенсійного фонду буде 20 мільярдів гривень цього року. Для цього нам підвищили пенсійний вік, збільшили стаж, продовжили замороження пенсій. І що ж ми отримали? Зараз 60 мільярдів очікується дефіцит Пенсійного фонду", - сказав він.

Крім того, за його словами, залишок коштів на рахунках уряду досяг критичного показника.

"На початок жовтня залишок коштів на рахунках уряду, в Національному банку становив лише 2 мільярди гривень. Нормальна ситуація, коли 10-20 мільярдів - залишок коштів, тобто тоді уряд забезпечений для поточних платежів ... Не вистачає на перші дні нового місяця, отже ситуація дуже погана", - зауважив Лановий.

Нагадаємо, 1 жовтня 2011 року набув чинності закон "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", підписаний президентом Віктором Януковичем 9 вересня 2011 року.

Закон передбачає, зокрема, поетапне підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років. Крім того, документ передбачає збільшення термінів виходу на пенсію для чоловіків-держслужбовців з 60 до 62 років.

До списку новин