загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Заслужених пенсіонерів стало більше

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Рівненській області побільшало краян, які отримують пенсії за особливі заслуги. Справи 231 претендента розглянули та погодили на комісії при ОДА, яку очолює заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. За її словами, серед тих, кому призначили ці пенсії, є краяни, нагороджені орденами та медалями, яким присвоєно звання «Заслужений» та «Мати-героїня». Всі вони щомісячно отримуватимуть надбавки до основної пенсії у розмірі від 172 до 344 гривень (20-40 відсотків прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян).

Нині такі доплати вже одержують 27 944 жителі Рівненщини, підсумувала Світлана Сад. Лідирують за кількістю отримувачів пенсії за особливі заслуги перед Україною Сарненський та Володимирецький райони – по більш ніж три тисячі. Дещо менше у Березнівському, Рокитнівському,  Рівненському районах – понад дві тисячі. Загалом з початку року для більш ніж 4 тисяч краян встановили такі пенсії.

До списку новин