загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійний фонд запевняє, що від пенсій киян нічого не віднімуть

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Листи пенсійного фонду про те, що виборцям, які отримали матеріальну допомогу від кандидата в депутати, будуть зменшувати пенсії, фальшивка.

Про це повідомили у Пенсійному фонді у відповідь на запит кандидата Вадима Столара.

 

Раніше повідомлялося, що багатьом жителям Оболонського району почали приходити листи адресатом, яких значиться Пенсійний фонд. Під кожним таким листом стоїть підпис директора департаменту пенсійного забезпечення Машкіна Владислава Геннадійовича.

 

У тексті листа міститься посилання на неіснуючий наказ, згідно якого, нібито, будуть зменшуватися пенсії і скасовуватися пільги по оплаті комунальних послуг.

"Дані листи - провокація! Пенсійний Фонд не направляв листів подібного змісту. Більше того, Владислав Машкін звернувся із заявою до правоохоронних органів з вимогою порушити кримінальну справу і покарати винних у поширенні підроблених листів", - заявили у фонді.

До списку новин