загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні 145 млрд грн зарплати виплачується “в конвертах”

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

145 млрд грн заробітної плати в Україні виплачується неофіційно. Про це під час брифінгу в Кабінеті міністрів заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, передає кореспондент УНН.

 

За його словами, на 14 млн пенсіонерів в Україні припадає 13,5 млн працездатного населення, з яких зайняті 12 млн.

 

"З цих 12 млн 25% оформлені на мінімальну зарплату. Це погано, перш за все, для них і для пенсіонерів ... Люди, які отримують заробітну плату в конвертах, соціально не захищені. Коли вони виходять на пенсію, вони отримують мінімальну пенсію. Ми хочемо впливати і заохочувати місцеву владу, щоб вона роз`яснювала працівникам, щоб вони не йшли на роботу з конвертами, не оформляючись. Таких в Україні 5 млн громадян, 145 млрд грн платиться заробітної плати, яка неофіційна", - сказав Бродський.

 

Нагадаємо, Прем`єр-міністр Микола Азаров наголошує на необхідності зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці та легалізації зарплати.

 

"Зараз йдеться про зниження нарахувань на фонд оплати праці – це дійсно для нас серйозна проблема, пов`язана, перш за все, з дефіцитом Пенсійного фонду. Але, тим не менше, ми знайдемо вирішення цієї проблеми і поступово будемо зменшувати навантаження на фонд оплати праці. Нам треба легалізувати зарплату. Яким шляхом ми це зможемо зробити? Шлях тільки один – треба зробити так, щоб підприємцю було вигідно платити зарплату по-білому", - наголосив М.Азаров.

До списку новин