загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Буковинські пенсійники демонструють свої творчі таланти

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В приміщенні головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області розпочала роботу виставка художньо-мистецьких виробів, приурочена до Дня соціального працівника. Експозиція, організована з ініціативи обкому галузевої профспілки, налічує понад 70 робіт, виготовлених власноруч працівниками органів Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

 

Витвори мистецтва, виконані у різних декоративно-прикладних жанрах, відображають культурні традиції різних куточків Буковини. Тут можна побачити вироби художньої вишивки, виготовлені із застосуванням різноманітних технологій, авторські роботи любителів пензля, ручного плетіння та мистецтва оригамі, інші оригінальні плоди рукоділля. Милує око також розмаїття неповторних орнаментів вишиванок та інших елементів одягу в національних мотивах.

 

Одним з перших виставку відвідав начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів. Такі заходи дуже важливі, адже є тією рідкісною нагодою, яка дає можливість продемонструвати, що пенсійна служба багата на талановитих особистостей, професійна діяльність яких не обмежується лише рутинною роботою та постійно повторюваними операціями, а й вдало поєднується із цікавими творчими захопленнями, - поділився своїми враженнями керівник.

 

Виставка діятиме до 26 жовтня 2012 року. Впродовж цього часу її відвідувачі зможуть не лише отримати естетичне задоволення та насолодитися різнобарв’ям рукодільних експонатів, а й визначити найкращі. Переможці будуть відзначені обкомом галузевої профспілки під час урочистостей до Дня соціального працівника.

До списку новин