загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Понад 6 млн. грн. боргу до Пенсійного фонду погашені у Львові

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За результатами розгляду документів прокурорського реагування  до Пенсійного фонду України відшкодовані понад 6 млн. грн.

 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львова.

 

До відповідальності притягнуті посадовців, бездіяльність яких сприяє зростанню кількості порушень законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне та соціальне страхування.

 

«У Шевченківському районі міста заборгованість суб’єктів господарювання  зі страхових внесків до Пенсійного фонду – понад 9 млн. грн., а борги зі сплати  єдиного  соціального  внеску перевищують 3,7 млн. грн. Проте чиновники управління Пенсійного фонду України в Шевченківському  районі Львова  за наявності 186 юридичних осіб, які мають заборгованість по сплаті єдиного внеску, до адміністративної відповідальності притягнули лише 90 службовців таких підприємств», – зазначено у повідомленні.

 

Загалом на усунення порушень законності у цій сфері органи прокуратури Львова внесли 57 подань. До відповідальності притягнуті 18 посадових осіб, з яких 9 – чиновники органів Пенсійного фонду.

До списку новин