загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як робота на виборах пенсіонерів вплине на їхні пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У головному управлінні Пенсійного фонду в Полтавській області розповіли, як відобразиться короткочасна трудова діяльність пенсіонерів на порядку виплати пенсій, бо останнім часом до них надходить чимало звернень громадян пенсійного віку, які залучаються до роботи на виборчих дільницях.

 

Як поінформував перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області Володимир Носенко, згідно з чинним пенсійним законодавством факт роботи пенсіонера в окремих випадках може впливати на розмір пенсії, яка підлягає до виплати. Зокрема, при проведенні перерахунків пенсій у зв'язку із підвищенням прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, при виплаті пенсії по інвалідності, при отриманні пенсіонером надбавки на утриманця, при нарахуванні і виплаті індексації та компенсаційної виплати, яка здійснюється тільки непрацюючим пенсіонерам.

 

Але виплата пенсій працюючим пенсіонерам, залученим до роботи на виборчих дільницях, здійснюється з урахуванням ч.7 ст.47 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у редакції, чинній з 10.12.2011.

 

Відповідно до зазначеного закону оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи у комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, не може бути підставою для скасування, обмеження або зменшення будь-яких видів соціальних виплат, пенсій, субсидій для відшкодування на оплату житлово-комунальних послуг тощо.

 

Враховуючи зазначене, при визначенні розмірів пенсійних виплат органами Пенсійного фонду враховується, що отримання пенсіонерами на виборах народних депутатів України доходу (виконання повноважень члена комісії на платній основі; оплата праці членів виборчих комісій за роботу в день голосування і в дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів; одноразова грошова винагорода членам виборчих комісій;оплата праці осіб, які залучаються до роботи комісії) не є підставою вважати пенсіонера працюючим, не позбавляє права пенсіонерів на одержання пенсій, доплат, надбавок, підвищень, що призначаються і виплачуються непрацюючим одержувачам пенсій.

До списку новин