загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Проведено круглий стіл «Україна після пенсійної реформи»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Академії праці і соціальних відносин ФПУ 25 жовтня ц.р. проведено круглий стіл "Україна після пенсійної реформи", в роботі якого взяли участь наукові працівники Академії, студенти (наукове студентське товариство "Асгард"), працівники ФПУ – заступник Голови ФПУ Осовий Григорій Васильович та завідувач відділом пенсійного забезпечення Максимчук Володимир Спиридонович.

 

У ході засідання круглого столу обговорювалися такі питання як основні положення і напрями пенсійної реформи, причинний зв’язок економічних та соціальних проблем впровадження пенсійної реформи, позитиви і негативи реформи, актуальні питання пенсійного забезпечення по інвалідності та інші.

 

Карагодіна О.Г., доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри соціальної роботи та практичної психології, розповіла про медико-соціальні аспекти підвищення пенсійного віку. Зокрема, щодо очікуваної середньої тривалості життя чоловіків і жінок та у пенсійному віці, працевлаштування в передпенсійному та пенсійному віці, впливу трудової зайнятості на тривалість життя та інші.

 

Кобзиста О.О., кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та кредиту,  зупинилась на питаннях формування бюджету Пенсійного фонду та його видатках, розмірів внесків на пенсійне страхування, співвідношення пенсіонерів і працюючих, щодо можливості розмежування пенсійних виплат, зокрема пенсій по інвалідності та втраті годувальника, з окремих питань накопичувальної системи.

 

Коробенко Н.П., кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Академії, зупинилась на проблемних питаннях призначення пенсій по інвалідності, у т.ч. негативах збільшення тривалості страхового стажу, необхідного для призначення пенсій по інвалідності (з 1 жовтня 2011 року), несправедливого порядку визначення розмірів пенсій по інвалідності, встановлення інвалідності та строків переогляду, необхідності збільшення строків для призначення пенсій по інвалідності  та інших питань.

 

Виступили також й інші учасники круглого столу, якими було звернуто увагу на несправедливість в пенсійному забезпеченні, обговорено питання розмірів та порядку сплати страхових внесків, пільгового пенсійного забезпечення, а також вносилися пропозиції для вирішення існуючих проблем.

 

З окремих питань пенсійного забезпечення надав інформацію Максимчук В.С.

Осовий Г.В. розповів про роботу ФПУ у сфері пенсійного забезпечення, відношення ФПУ до пенсійної реформи та тих змін, які були внесені до пенсійного законодавства з 1 жовтня 2011 року.

 

Департамент соціального діалогу, соціального

страхування та гуманітарних питань ФПУ

До списку новин