загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ліквідатори Чорнобиля: "Щоб не доводилося постійно просити грошей"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

62-річний Олег Геращенко, керівник дніпропетровського Союзу ліквідаторів чорнобильської аварії, під час візиту до Берліна в інтерв'ю агентству DPA висловив прохання про заснування Євросоюзом фонду допомоги тяжкохворим учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи. Про це повідомляє Tageszeitung.

 

Геращенко розповів, що колишні ліквідатори потребують дорогих медикаментів, і їхні сім'ї змушені продавати квартири й жити у друзів та знайомих, щоб допомогти вижити своїм близьким. Він висловив подяку ЄС за мільйони, надані до 26-х роковин катастрофи на спорудження нового саркофага над аварійним блоком ЧАЕС, проте зазначив, що цієї підтримки недостатньо. За його словами, в питаннях відповідного медичного забезпечення ліквідатори сподіваються на ЄС. Важливо, наголосив він, "щоб нам дали дожити ті кілька років, що нам залишилося", не доводячи сім'ї до злиднів, і "щоб не доводилося постійно просити грошей".

До списку новин