загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Медведєв визнав помилку пенсійної стратегії.

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Глава уряду Дмитро Медведєв на зустрічі з пермськими активістами "Єдиної Росії" розкритикував чинну в Росії пенсійну систему. Особливо прем'єр звернув увагу на неефективність її накопичувальної частини. 

"Якщо вона високоефективна, то чому за нашими розрахунками накопичувальна пенсія до 2023 року буде нижчою, ніж пенсія солідарної, розподільної частини? Значить, треба щось поміняти", - цитує Медведєва РІА "Новости". 

"Пенсійна система, яку ми маємо, - вона непогана, ми її створювали, досить довго обговорювали впродовж 12 останніх років. Але це не означає, що вона абсолютно досконала, - заявив прем'єр-міністр РФ. - Скажемо відверто, в цілому ряді прогнозів, які робили мої колеги теж, - ми помилилися, це потрібно по-чесному визнати ". 

Медведєв спеціально звернув увагу, що саме він наполіг на тому, щоб рішення по пенсійній реформі приймалися "не в тиші кабінетів - уряд поговорити, підготувало концепцію і внесло президенту, домовилися, прийняли рішення і вперед, - а все-таки щоб це питання обговорювалося всім. 

Нинішній проект пенсійної реформи вже передбачає або повне скасування накопичувальної частини, або її значно зниження. Так, Мінпраці пропонує знизити внески до 2-4% з нинішніх 6%. Також відомство пропонує дати росіянам право вибору: або формувати накопичення за існуючою схемою, коли 6% страхового тарифу направляється на накопичувальну частину пенсії, або відмовитися від цього і весь тариф 22% направити на страхову частину. При цьому громадяни, які вирішили накопичувати пенсію, повинні будуть вносити самостійно 2% від зарплати в накопичувальну складову. 

Дана ідея була жорстко розкритикована екс-міністром фінансів Олексієм Кудріним. За його словами, пропозиція Мінпраці в будь-якому випадку веде до знищення накопичувальної складової. Кудрін пояснив, що майбутньому пенсіонеру чисто психологічно дуже важко зважитися на користь відрахування 2% зі своєї поточної зарплати на накопичувальну частину, результати від чого він побачить через досить великий проміжок часу.

Екс-глава Мінфіну в рамках пенсійної реформи є прихильником поступового підвищення пенсійного віку. 

Остаточного рішення про те, чи варто скасовувати чи знижувати накопичувальну частину пенсій, в уряді поки немає, визнав раніше глава Мінекономрозвитку Андрій Бєлоусов. Рішення долі майбутніх російських пенсіонерів, можливо, буде носити для них характер новорічного подарунка - уряд, за його словами, має намір визначитися з питанням про зниження обов'язкової накопичувальної частини пенсій до кінця поточного року.

 

До списку новин