загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонер із села Будище перетворив двір на музей символів СРСР

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Житель села Будище Черкаського району Микола Нестеренко перетворив подвір’я власного будинку на музей радянських символів. З миру по нитці колекціонер зібрав вже чотири тисячі експонатів. Серед них – двометровий пам’ятник Леніну, погруддя Дзержинського, Петровського та Куйбишева. Щось чоловік купує, щось дарують друзі, а деякі речі просто знаходить на смітнику, розповідають “Подробиці” (телеканал “Інтер”).

У колекції пенсіонера є тачка, якій майже 100 років. Вона – один із раритетів музею Миколи Нестеренка. Експонат радянських часів чоловік знайшов серед брухту. Двометрового вождя пролетаріату привіз аж із Чигирина. Тепер він стоїть біля воріт та зустрічає гостей. Для інших речей чоловік виділив окреме приміщення. Там проводить майже весь вільний час. Під музику ностальгує за Радянським Союзом.

- Ця тачка приблизно тих років, коли із Боярки до Києва прокладували вузькоколійну жилізну дорогу для того, щоб доставити в зимову стужу дрова замерзаючим в Києві, – розповідає колекціонер Микола Нестеренко.

На старовину черкаський пенсіонер щомісяця витрачає до семисот гривень. Ось цей радянський прапор – один з найдорожчих експонатів музею. За нього на “чорному ринку” Микола Нестеренко виклав дві з половиною тисячі гривень. Чоловік зізнається, місячної пенсії замало, аби придбати такі дорогі речі. От і шукає де дешевше, або взагалі задарма. Допомагає пенсіонерові онук.

- Всі експонати вони дуже гарні, подобаються. Дуже багато їх, мені дуже подобається, даже є декілька експонатів, які ми використовуємо, – говорить онук колекціонера Максим Нестеренко.

Усі знахідки колекціонер обліковує. Для цього завів вже третю інвентарну книгу. Кожен експонат має свій порядковий номер та групу.

Квартира Миколи Нестеренка заповнена раритетами радянської епохи вщент. Що чекає на його музей, чоловік не знає. Каже, приміщення треба розширювати. Треба тільки грошей знайти.

До списку новин