загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дефіцит Пенсійного фонду в 2013 р. складе більше 20 млрд грн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Після ухвалення в 2011 році так званої пенсійної реформи Кабмін обіцяв, що Пенсійний фонд стане бездефіцитним вже в 2013 році. Замість цього, за інформацією видання "Комерсант-Україна", перевищення витрат над доходами фонду буде навіть більше, ніж цього року - понад 20 млрд грн.

 

План дій на 2013 рік з впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки передбачає ухвалення закону про обов'язкове введення корпоративних пенсійних схем для фінансування виплат ризиковим категоріям професій. "У найближчі п'ять років накопичувальна система і бездефіцитність фонду навряд чи будуть актуальна: заважає політична і демографічна ситуація, а також нестійка глобальна економіка, - говорить провідний науковий співробітник Інституту демографії і соціальних досліджень Лідія Ткаченко.- Корпоративні схеми вводити потрібно, але все залежить від домовленостей з працедавцями. Їм будуть потрібні поблажки".

 

До списку новин