загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відповідно до Законів України “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”, “Про звернення громадян”, “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, “Про електронні документи та електронний документообіг”, “Проелектронний цифровий підпис”, “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, “Про захист персональних даних, затверджено Порядок надання територіальними органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді, заснований на технологіях віддаленого доступу (веб-технологіях) та автоматизованої передачі і обробки інформації. Порядок надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 07 вересня 2012р. № 16-1.

 

Перелік електронних послуг:

1. Реєстрація користувачів на веб-порталі.

 

2. Доступ до розміщеної на веб-порталі інформації: а) для громадян та застрахованих осіб: про порядок реєстрації громадян у базі даних веб-порталу; про права, обов’язки та відповідальність одержувачів пенсійних та інших виплат, що здійснюються Пенсійним фондом України; про порядок одержання та використання пенсійного посвідчення; про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій тощо; зразки заяв, скарг, запитів на інформацію, інших документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій, переведення з одного виду пенсії на інший, зміни способу виплати пенсій, виплати допомоги на поховання тощо, включаючи можливість роздрукування або заповнення таких документів в електронному вигляді; про права, обов’язки та відповідальність застрахованих осіб; про порядок одержання та використання свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування; про порядок організації прийому громадян у територіальних органах Пенсійного фонду України, у тому числі за принципом "єдиного вікна"; б) для страхувальників, у тому числі фізичних осіб - підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно: про порядок реєстрації в базі даних веб-порталу; про взяття на облік страхувальників у територіальних органах Пенсійного фонду України, їх права та обов’язки; про умови нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших обов’язкових платежів; про умови та порядок складення і подання звітності; про порядок проведення територіальними органами Пенсійного фонду України перевірок, а також досудового оскарження рішень територіальних органів Пенсійного фонду України; про іншу інформацію, пов’язану з регулюванням правових і фінансових відносин між територіальними органами Пенсійного фонду України, страхувальниками, у тому числі фізичними особами - підприємцями та особами, які забезпечують себе роботою самостійно; зразки бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік (зняття з обліку), складення та подання звітності, призначення та перерахунку пенсій тощо, включаючи можливість роздрукування або зчитування таких документів в електронному вигляді.

 

3. Доступ для громадян, застрахованих осіб та страхувальників, у тому числі фізичних осіб - підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, до інформації про стан відомостей про застраховану особу, пенсійних виплат, обробки звіту, поданого в електронному вигляді, стан взаєморозрахунків за зобов’язаннями платника (за умови підтвердження автентичності особи, що одержує доступ, шляхом реєстрації особи в базі даних веб-порталу).

 

4. Взаємодія громадян, застрахованих осіб та страхувальників, у тому числі фізичних осіб - підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, з територіальними органами Пенсійного фонду України з питань: заповнення бланків заяви, скарги, запитів у електронному вигляді; стану розгляду заяв, скарг, запитів, поданих в електронному вигляді; подання запитів для підготовки в паперовому вигляді довідок, інших документів, які заявник одержує під час особистого звернення до територіальних органів Пенсійного фонду України; попереднього запису на прийом у територіальному органі Пенсійного фонду України.

 

5. Одержання іншої необхідної довідкової інформації (місцезнаходження, телефони територіальних органів Пенсійного фонду України, новини тощо).

До списку новин