загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найближчим часом соціальний хліб в Україні не подорожчає – експерт

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Соціальні" сорти хліба в Україні найближчим часом дорожчати не будуть.

 

Про це сказав кореспондентові УКРІНФОРМу провідний аналітик аналітичного департаменту компанії Pro-Consulting  Сергій Шиян.

 

"Найближчим часом не варто чекати значного підвищення ціни на хліб в зв'язку з тим, що в резерві Аграрного фонду накопичено достатньо зерна, щоб забезпечити потреби хлібопекарних підприємств усіх регіонів України для випічки "соціальних" сортів", - сказав С. Шиян.

 

Однак, зазначив аналітик, ціни на ці сорти хліба не підвищувалися вже 2 роки, і за цей час з'явилося декілька серйозних чинників до їх зростання - ціни на пшеницю виросли на зовнішніх ринках на 50%, а також підвищилася вартість енергоносіїв.

До списку новин