загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львів на вихідні (3-4 листопада 2012 р.)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В перші вихідні листопада можна послухати вуличні духові оркестри, насолодитись віденською класикою або ж побачити справжні бойові дії на площі Ринок.

Віденською класикою розважатиме Філармонія. Під батутою відомого австрійця – маестро Ґеорґа Куґі молодіжний академічний симфонічний оркестр “INSO-Львів” виконає твори Моцарта, Гайдна та Бетховена.

Солюватиме в цей день на сцені концертного залу імені Людкевича віолончеліст Ігор Чекайло.

Знову воюватимуть. До 94 річниці створення ЗУНРу та початку польсько-української війни товариство “Пам’ять” відтворить бойові перестрілки на площі Ринок. “Воюватимуть” хлопці в одностроях австро-угорської армії та польських легіонерів. Задля реконструкції сутичок задіють і ретроавтомобілі.

Духові оркестри зазвучать на вулиці. Біля пам’ятника Шевченкові 12 зразкових та народних колективів з цілої області – а це буде до півтисячі артистів – вшанують композитора Богдана Сапелюка, виконавши його твори. Опісля буде марш до Оперного театру. Завершиться дійство конкурсом у Палаці імені Гната Хоткевича.

До списку новин