загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Всесвітній день чоловіків відзначають небагато посвячених

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Всесвітній день чоловіків (Men`s World Day) було встановлено в 2000 році за ініціативою магістрату Відня (Австрія) і керівництва відділення Організації Об'єднаних Націй у Відні.

Його святкують щопершої суботи листопада.

Вчені: ідеальний чоловік має бути одруженим карооким пожежником

Колишній президент СРСР Михайло Горбачов, до якого організатори свята звернулися за підтримкою, був обраний Президентом Всесвітнього дня чоловіків.

Ініціатива австрійців привернула велику увагу міжнародній громадськості і ЗМІ, оскільки ключовим моментом цього заходу було щорічне вручення "Всесвітньої чоловічої премії" видатним діячам, політики, науки, бізнесу, культури, мистецтва.

Заохочувалися люди, які своєю поведінкою, моральними принципами, мужністю, професійними досягненнями подавали позитивний приклад.

Спонсором премії став австрійський публіцист і письменник Ґеорґ Кіндель. Премія не мала грошового змісту, кожному лауреатові вручалася зменшена бронзова копія роденівського "Мислителя".

Серед лауреатів премії в різні роки були Папа Римський Іоанн Павло II, тележурналіст Ларрі Кінґ, модельєр Карл Лаґерфельд, голова правління концерну "Сіменс" Генріх фон Пірер, екс-президент Польщі Лех Валенса, музикант Пол Маккартні, співаки Лучано Паваротті, Хосе Каррерас, німецький політик Гансюдітріх Геншер, режисери Стівен Спілберґ і Роман Поланський, зірка поп-музики Майкл Джексон і медіамагнат Тед Тернер, актори Майкл Дуґлас, Морган Фрімен, Крістофер Рів, Ален Делон, Джеремі Айронс, а також багато інших відомих осіб.

У 2003 році з державної резиденції - палацу Гофбурґ (Австрія), вручення премії перенесли в один із залів Гамбурга (Німеччина). Офіційним приводом для перенесення з'явилася пропозиція австрійської організації World Connection розширити географію свята. З 2006 року премія не вручається.

Вважається, що День чоловіків встановлено в якості компенсації щодо 8 березня, жіночого дня. Проте очевидно, що сьогоднішні святкування значно поступаються (якщо взагалі існують) 8-березневому розмаху. Це можна пояснити, зокрема, тим, що чоловіче свято порівняно нове і не має таких довгих традицій як 8 березня. Водночас, феміністки називають і іншу причину: справа в тому, що більшість свят за своєю суттю патріархальні, і чоловіки не відчувають гострої потреби у своєму дні - вони мають ці дні в кількості 364.

До списку новин