загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Франції вирішили призупинити пенсійну реформу Саркозі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Франції вирішили на час частково призупинити пенсійну реформу, ініційовану попереднім президентом Ніколя Саркозі.

Відзначається, що скасування підвищення пенсійного віку було однією з передвиборних обіцянок нинішнього президента - соціаліста Франсуа Олланда. За новими правилами, якщо стаж громадянина Франції починається з 18 або 19-річного віку і він брав участь у системі пенсійних накопичень, щонайменше, протягом 41 року, то він має право виходу на пенсію в 60 років.

Для французького бюджету вартість цих змін може становити три млрд євро за п'ять років і тому зростання витрат вирішено компенсувати підвищенням пенсійних відрахувань з роботодавців і службовців.

 Колишній президент Ніколя Саркозі підвищив пенсійний вік французів відразу на два роки - до 62 років, що викликало зростання протестних настроїв і, як наслідок, - відмову в підтримці на президентських виборах.

До списку новин