загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ревізори виявили розтрату 63 млн пенсій для «чорнобильців»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У територіальних підрозділах Пенсійного фонду України безпідставно встановлювали громадянам статус чорнобильців, чим завдали держбюджету збитків на суму понад 63 млн  гривень.

 Як повідомили «Коментарям» у Державній фінансовій інспекції, про це свідчать результати ревізій, які Держфінінспекція провела в Пенсійному фонді та у 749 його територіальних підрозділах.

Згідно із звітністю ПФУ, станом на 1 січня 2012 загальна кількість постраждалих від Чорнобильської катастрофи становить 866 тис. осіб. Ревізія охопила 98,3% (851 170 справ) від загальної кількості пенсійних справ постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Встановлено 1575 випадків непідтвердження статусу учасника ліквідації аварії на ЧАЕС та потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Як зазначили в Держфінінспекції, практично в кожній області виявлено випадки невідповідності документів, наданих для встановлення статусу та призначення пенсій, записам у трудових книжках (особистих картках, наказах на відрядження тощо).

За результатами проведених ревізій інформацію про виявлені випадки невідповідності статусу учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи спрямовано в правоохоронні органи, за результатами розгляду яких порушено 161 кримінальну справу.

До списку новин