загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійний фонд оголошує конкурс з відбору банків для виплати пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійний фонд України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 26 вересня 2001 р. № 1231 оголошує конкурс з відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій та грошової допомоги за згодою одержувачів.

Конкурсна документація приймається до 3 грудня 2012 р. до 17:00 за адресою: Україна, 01601 м. Київ, вул. Бастіонна, 9, кім. 508, тел. 284-25-70. Тут також можна одержати представником банку або за його письмовим запитом конкурсне завдання та ознайомитися з вимогами до претендентів, умовами проведення конкурсу та критеріями визначення переможців конкурсу.

Конкурс відбудеться 5 грудня 2012 року об 11:00 за вищезгаданою адресою.

До списку новин