загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Осіння риболовля має свої особливості і принади

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кожен рибальський сезон несе рибалкам свої принади і особливе задоволення.

Восени, як правило, змінюється характер клювання багатьох риб - цьому сприяють короткий день, прохолодне повітря і низька температура води у водоймах.

Рибалка восени - це зовсім інша в порівнянні з літньою, тактика лову риби. Наприклад, прикормка в осінній сезон повністю втрачає свою ефективність - риба плаває по всій водоймі в пошуках корму, а тому обдурити її до місця лову вкрай складно. Обловлювати восени слід самі різні місця, а насадкам варто приділити увагу особливу - восени насадки повинні мати тваринне походження.

Восени рибна ловля буде вдалою лише при дальньому закиданні, а ще краще ловити рибу з човна, запливу в глибоководні ділянки водойми. Хоча варто відзначити, що судак підходить до берега досить часто, і для його лову прийнятна не тільки блешня, але й Поплавочна вудка.

Для лову хижаків, які саме восени починають проявляти активність, найбільш прийнятні глибокі ями, такі місця є гарантією відмінного улову. Досвідчені рибалки, які знають все про рибалку, ловлять в осінній період судака практично на будь-яку снасть, а для підгодовування використовують, як правило, живця. Невеликі судачки можуть клювати на жирних черв'яків. Воліє судак для годівлі тихі місця зі слабким плином.

Окуні стають восени настільки жадібними і впевненими, що часто ця активна риба зриває наживку з гачка. Для лову окунів можна використовувати великий арсенал рибальських снастей - поплавкову вудку, спінінг, донку, «гумку». Наживку окунь любить ту ж, що і судак. Слід врахувати тільки те, що при ловлі окуня на спінінг бажано використовувати більш дрібні блешні, ніж при лові судака.

У жовтні помітно знижуються клювання ляща і судака, але щука і окунь клюють досить добре. Слід врахувати тільки те, що вони йдуть у глибину, і для їх вилову слід користуватися донкою.

Досвідчені рибалки знаходять у осінній рибалці особливу насолоду і особливий спокій - адже в цей час берег звільняється від тих, що купаються, і вся територія узбережжя може використовуватися для риболовлі. Другою перевагою осінньої рибалки є відсутність комарів і інших досаждають в літній час комах. До того ж знижується ймовірність зустрічі з повзаючими комахами. Ну і, звичайно, осіння прохолода набагато більше спонукає до філософського споглядання, ніж у спеку.

До списку новин