загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рукоділля і користь для здоров'я

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Багато хто помилково вважає, що найкращий спосіб відновити своє здоров'я - це випити якихось таблеток і полежати вдома, нічого при цьому не роблячи. Але ви забуваєте про головну істину, яка свідчить, що життя в русі. Людина повинна постійно щось робити, чимось займатися, щоб були задіяні м'язи, працював мозок і т.п. Як би це не було дивно, але рукоділля надає відмінне та корисний вплив на стан нашого організму. А тому немає нічого дивного в тому, що багато жінок знову взялися за різну ручну роботу: вишивку, в'язання, малювання і т.п.

Цікаво, що творчі процеси активно включають в роботу наш мозок і в особливості праве його півкуля. Адже саме воно відповідає за обробку такої інформації як емоції, інтуїція, уява, просторова орієнтація. Рівно як і м'язи атрофуються, якщо їх не використовувати, так і наш мозок слабшає, якщо його хоч зрідка не навантажувати. Так що, якщо хочете бути здоровими, то куплю швейну машинку буде зовсім не зайвим. Ще в другому столітті до нашої ери китайці відкрили таємницю впливу руху рук на розвиток мозку. Вони вважали, що такі рухи сприяють гармонізації розуму і тіла, а також надають позитивний вплив на розвиток пам'яті.

Рукоділля стало чимось на зразок всебічного масажу, оскільки останнім часом людство все менше працює руками, і максимум б'ють по клавіатурі або мишці. І не забувайте, що те ж в'язання, вишивання не тільки допомагає розвиватися інтелектуально, але й просто заспокоює нерви, відновлює сили, відволікає від насущних проблем і багато іншого. Так що взяти зайвий раз в руки гачок, спиці або запустити в роботу швейну машинку ніколи не буде зайвим і шкоди вам вже точно ніякого не принесе. А результат проробленої вами роботи буде красуватися на поличках у вашому будинку, або ж стане відмінним подарунком для близьких вам людей

.

До списку новин