загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійна реформа в Чехії може здійснитися, депутати скасували президентське вето

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Реформу системи пенсійного забезпечення, яка передбачає можливість накопичень в комерційних фондах, можна почати реалізовувати, як і було спочатку задумано, з 1 січня 2013 року. Чеські депутати, голосами правлячої коаліції, знову проголосували за відповідний закон, подолавши тим самим вето глави держави.

Президент Вацлав Клаус відмовився підтвердити реформу, позаяк вважає, що вона не користується широкою підтримкою серед фахівців і політиків. Не приймають її і громадяни. Не влаштовує главу держави і той факт, що життєздатність впроваджуваної реформи може бути дуже короткою.

Опозиційні соціал-демократи у весь голос заявляють про те, що в разі їх приходу до влади, реформа буде анульована.

До списку новин