загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Бабусі й онуки, а також їх батьки.

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Бабусі розмовляють з онуками на «мові немовлят», у всьому потурають, непомірно тішать, неоднозначно ставляться до загартовування - і ще багато інших спірних питань у вихованні, які можуть загострити відносини між батьками і бабусями -дідусями. В цих суперечках про дитину та її інтереси іноді забувають.

Поведінку бабусь можна пояснювати різними причинами, яка склалася соціальною ситуацією (батьки продовжують відігравати значну роль в житті своїх дорослих дітей), проблемами фізіологічного характеру (клімактеричний період), усталеними поглядами на виховання дітей, а також звиканням до ролі свекрухи-тещі і бабусі. Але, часом, до розв'язання конфліктів вони не наближають, ні на крок.

Допомогти у вихованні можуть правила, яких суворо дотримуються тато й мама. Якщо самі батьки знають, як вони хочуть виховати свою дитину, то легше очікувати виконання цих вимог від інших. Наприклад, в ситуації з непомірними ласками (так само як і з покараннями) міру повинні визначати батьки. До року можна пестити і цілувати абсолютно все в тілі малюка і мамі, і татові, і іншим велелюбним родичам. Після 2-х років ласки повинні наближатися все ближче до соціально прийнятного стереотипу. Те, що дозволено мамі і татові, не завжди має дозволятися бабусям і дідусям або дядькам і тіткам.

У ситуації, коли бабуся живе разом з онуками, однозначним рішенням всіх проблем може бути роз'їзд. Якщо роз'їхатися не можна, значить треба зробити всього три кроки, які приведуть до позитивних результатів в спілкуванні трьох сторін. Всього три, але до кінця і кожен з них повинен бути щирим:

1. Прийняти, що кожен з дорослих має право мати свою власну точку зору на те, як виховувати дитину і що йому вирішувати, а що забороняти. І вважати природним, що кожен має право ставитися до дитини у відповідності зі своїми переконаннями.

2. Визнати на сімейній раді, що протиріччя в своїх думках при дитині неприпустимі! Далі виробити або знайти ті правила, з якими кожен з членів сім'ї повністю згоден чи згоден терпіти.

3. Прийняти домашній закон, що коли вся родина разом, то діють правила з пункту 2. Коли хтось із членів сім'ї залишається з дитиною, то діють його правила і, якщо в цей час прийшов той, хто з цим не згоден, то він спокійно це терпить.

Якщо дитина буває у бабусі, що живе окремо, а бабуся скаржиться на те, що онук не виконує її вимоги, то ви повинні пам'ятати, що кожна сторона сама розплутує всі наслідки свого виховання. Якщо бабуся балує і все дозволяє, то на всі бабусині скарги «ось це робить, а це не робить» ви можете відповісти, що на своїй території кожен сам собі господар. Жодна бабуся, навіть із засобами Рокфеллера і терпінням ангела довго не витримає вседозволеності і почне встановлювати рамки. І тоді дитині захочеться до передбачуваним батькам.

Коли ви до цього зможете прийти, дитина стане спокійніше і до того ж у нього з'явиться можливість навчитися варіювати свою поведінку, а не тільки маніпулювати іншими, коли немає взаємної згоди.

Вчіться ставитися терпимо до своїх близьких. Пам'ятайте, що незважаючи ні на що вони вас люблять і бажають вам добра.

До списку новин