загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україну вперше відвідає правнучка Фрейда

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україну вперше відвідає правнучка засновника психоаналізу Зіґмунда Фрейда Лючія МакАдам Фрейд.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської міської ради, 15 листопада Л.Фрейд представить у Львові виставку своїх робіт під назвою «Ігри розуму» в Мистецькій галереї Гері Боумена (Львів, вул. Наливайка, 18). Виставка триватиме до 5 грудня.

Як зазначається у повідомленні, Лючія МакАдам Фрейд народилась у Лондоні, є дочкою відомого британського художника Люс’єна Фрейда, навчалась в Уімбілдонській школі мистецтв, а також у Королівській академічній школі. Лючія виставляла свої роботи в Mayfair Art Club, Mall Galleries, Originals Contemporary Printmaking Show та the Royal Academy Schools. ЇЇ роботи неодноразово продавались на найбільших аукціонах Christies, Bonhams та Sotheby's. «Назва «Ігри розуму» має подвійне значення і тому співзвучна зі мною. В буквальному сенсі маються на увазі інтелектуальні ігри так і як шахи чи покер, проте вона має також прихований і глибший зміст - йдеться про ігри, в які люди грають у житті», - розповіла Л.Фрейд.

До списку новин