загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Влада знайшла крайнього у пробуксовуванні пенсійної реформи - П.Цибенко

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Влада зробила колишнього голову Пенсійного фонду України Бориса Зайчука "стрілочником" у проблемах, пов’язаних з проведенням пенсійної реформи. Про це під час прес-конференції сказав народний депутат від Компартії Петро Цибенко, передає кореспондент УНН.

"Я так розумію, що влада вже знайшла винуватця у "пробуксовуванні" пенсійної реформи. Це Борис Олександрович Зайчук. З огляду на те, що його відправили на дипломатичну роботу, Кабінет Міністрів може рапортувати про те, що "стрілочника" знайдено", - зазначив П.Цибенко.

За словами парламентарія, за проведення пенсійної реформи має відповіти не соціальний, а економічний блок уряду, бо пенсійна система не може працювати у відриві від економіки.

П. Цибенко наголосив, що пенсійна реформа не запрацює до тих пір, доки не зміниться економічна ситуація в країні.

"Ніяка пенсійна реформа сама по собі відчутного результату не дасть", - зауважив він.

Нагадаємо, Віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко сьогодні у Харкові зазначив, що другий етап пенсійної реформи почнеться у 2012 році.

"Спочатку ми маємо захистити кошти пенсійних фондів. Гроші, які накоплюються на пенсійних рахунках мають працювати. Наприклад, в Словаччині втрати пенсійних фондів склали близько 35%. Зараз ми ведемо роботу по захисту цих коштів", - сказав урядовець.

До списку новин