загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

За рік-два Пенсійний фонд України може стати бездефіцитним - експерт

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вивести бюджет Пенсійного фонду на бездефіцитний рівень можна за рік-два. Реальний сценарій для цього індексація пенсії на реальний рівень інфляції. Таким чином вдатися до помірної збільшення пенсій, але при цьому заробітні мають зростати швидше ніж інфляція. Про це в коментарі УНН сказав генеральний директор аналітичного Центру "БЕСТ"  Валерій Гладкий. 

"Індексуючи пенсії, ми маємо займатися тим, щоб виводити заробітні плати із тіні. Відповідно будуть зростати і надходження до Пенсійного фонду і знижується дефіцит його бюджету. Ще один варіант – це підвищення ефективності управління фонду. Тобто скорочення видатків установи. Хоч сума там виходить невелика, проте запас до скорочення існує ", - сказав він.

За словами експерта, приватизація також може стати вирішенням дефіцитного бюджету Пенсійного фонду.

"При запровадженні накопичувальної системи пенсійного забезпечення потрібно щоб ті, хто сьогодні працюють, робили внески у накопичувальну систему і фінансували сьогодні пенсіонерів", - додав він.

Експерт також додав, що для покриття дефіциту також можливо ввести додатковий податок.

До списку новин