загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Накопичувальна система — єдине рішення проблем пенсійної реформи — експерт

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Головною умовою розрахунків пенсій у нашій державі повинна стати так звана «накопичувальна система», при якій працівник отримує соціальні виплати в залежності від розмірів зарплати.

Таку думку висловив директор програми «Економічна політика та бізнес» Українського інституту публічної політики Максим Борода на прес-конференції в ГолосUA.

Він, зокрема, підкреслив, що в перехідний період накопичувальна система створить додаткові навантаження на бюджет, однак країна повинна через це пройти.

«Скрізь в світі пенсійні фонди — це найбільші інвестори економіки. І це є результатом застосування згаданої схеми», — нагадав М. Борода. Експерт також зазначив, що для ефективності подібної практики на ділі буде потрібно більше десяти років.

До списку новин