загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дізнаємося про відрахування із зарплати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Роботодавці все частіше економлять на пенсіях своїх підлеглих. Відраховують із зарплати мінімальну суму. Щоб дізнатися чи вас не ошукали слід мати свідоцтво про соцстрахування.

Видавати його повинні всім під час працевлаштування. Якщо ще не маєте такої картки, за два тижні вам мають її оформити. Інакше роботодавцю загрожуватиме штраф у понад 67 гривень.

 

Володимир Дзьобак, голова Ради ВГО "Всеукраїнська асоціація пенсіонерів": «Є так звані інформаційні кіоски в Пенсійних фондах. Можна, вставивши  карточку, простим дотиком пальця до сенсорного екрана отримати інформацію щодо страхового стажу, розміру своєї пенсії, заробітної плати, яка враховується при нарахуванні пенсійної виплати. Також можна прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом у будь-яке відділення Пенсійного фонду, і вам нададуть потрібну інформацію».

До списку новин