загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дніпропетровських водіїв-пенсіонерів позначать наліпками зі слимаками чи жолудями

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Дніпропетровську придумали як посилити безпеку на дорогахДАІ обрало рекомендовані знаки для кермувальників похилого віку.

У Дніпропетровську серед сотень надісланих варіантів обрали позначки для авто водіїв похилого віку, повідомляє ТСН. Багато хто з водіїв поважного віку погоджується з нововведенням та залюбки прикрасить авто обраним знаком. Більш того, запровадження спеціальної позначки підтримали майже 70 відсотків автомобілістів, яких опитала дніпропетровська ДАІ. Макети в державтоінспекцію надсилали усі охочі, ентузіасти з усієї країни навипередки надсилали власні "креативи". Загалом державтоінспекція отримала більше сотні розмаїтих варіантів з усієї України. Серед них були позначки з науковим обґрунтуванням, кумедні і навіть образливі. "Цей знак мав бути лаконічним, зрозумілим для всіх учасників дорожнього руху і найголовніше - не ображати ні в якому разі честь тих людей, які наклеїли би цей знак на свій автомобіль", - пояснили критерії відбору у ДАІ. Серед десятків запропонованих варіантів обрали чотири - сова, жолудь, слимак та крісло-гойдалка. Їхні автори отримали дипломи та подарунки. У ДАІ кажуть, поки не введуть ці позначки на законодавчому рівні, вони є лише рекомендованими, ліпити їх на авто нікого не змушуватимуть.

До списку новин