загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україну очікує зростання тривалості життя - заступник Міністра соціальної політики

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україну очікує зростання тривалості життя. У зв’язку з цим актуалізуються й питання заохочення більш тривалого трудового життя та розширення використання трудового потенціалу літніх людей. Про це повідомила заступник Міністра соціальної політики України Лідія Дроздова.

Вона також сказала, що прийнятий у 2011 році Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», яким створено стимули для  участі працівників старшого віку у трудовій діяльності, дасть змогу  не лише сповільнити темпи скорочення чисельності економічно активного населення і відкрити нові можливості для економічного зростання в умовах виснаження ресурсів робочої сили, але й забезпечити більш повну  реалізацію трудового потенціалу літнього населення, ефективну інтеграцію осіб похилого віку у суспільство.

«Водночас законодавче підвищення пенсійного віку розглядається лише як перший крок довготривалої відповіді на виклики старіння. Наступним заходом після реформування пенсійної системи в Україні  є розв’язання проблеми забезпечення ринку робочої сили можливості реагувати на наслідки старіння та перетворення виходу на пенсію в гнучкий і поступовий процес. Дуже актуальними для нашої країни залишаються і питання забезпечення стимулів для роботодавців наймати працівників у перед- та пост- пенсійному віці, забезпечення можливості людям цих вікових груп отримувати освіту та професійну підготовку і, звичайно ж, створення нових робочих місць», - підкреслила Лідія Дроздова.

Як відомо, Україна відноситься до країн з високим рівнем старіння населення: за часткою осіб віком 60 років і старше у населенні вона замикає групу з 25 найстаріших країн світу. На початок 2012 року ця частка становить 21,2% усього населення країни. Більшість літніх людей представлена „молодими старими” (віком від 60 до 74 років) – понад 70% усіх осіб

До списку новин