загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи можна укласти договір про добровільну участь, оплативши страхові внески однією сумою за минулий період?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чи можна укласти договір про добровільну участь, оплативши страхові внески однією сумою за минулий період?

Відповідно до ст. 12 Закону України від 09.07.2003 р. №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» особи, які досягли 16-річного віку та не належать до кола осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню відповідно до статті 11 цього Закону, мають право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Особа сама для себе визначає розмір страхового внеску, але сума сплачених внесків за кожен місяць не може бути меншою від мінімального страхового внеску. Обчислення сум страхових внесків за минулі періоди буде провадитися виходячи з розміру страхового внеску, що діяв на день нарахування виплат (доходу), на які нараховуються страхові внески.

Сплачувати страхові внески потрібно у строки, визначені договором, але не рідше одного разу на квартал.

Договором може передбачатися одноразова сплата страхових внесків за попередні періоди.

Термін добровільної участі особи у системі загальнообов’язкового державного пенсійного та соціального страхування не може бути меншим від одного року. За додатковими роз’ясненнями можна звернутися до управління Пенсійного фонду України за місцем призначення пенсії.

До списку новин