загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Проект пенсійної реформи схвалений Держдумою

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Згідно з прийнятим сьогодні, 23 листопада, Державною Думою Росії законопроектом про пенсійну реформу, з 1 січня 2014 року розмір накопичувальної частини пенсії буде скорочений до двох відсотків. На сьогодні ця частина становить шість відсотків від заробітної плати. Чотири відсотки, які випадають з даної статті витрат, перерозподілять в солідарну частину пенсії.

Депутати врахували, що не всі росіяни погодяться з нововведенням, тому залишили для них право самим для себе вирішити, за яким законом повинна враховуватися їх накопичувальна частина. Ті, хто бажає, як і раніше залишити шість відсотків, повинні протягом дванадцяти місяців (до 1 грудня 2013 року) написати відповідну заяву. Решті перерахунок буде проведений автоматично.

Пенсійна реформа буде доопрацьовуватися і далі, заявив Андрій Ісаєв - голова комітету Держдуми з праці і соціальної політики. Можливо, і надалі громадянам нададуть право за власним бажанням міняти відсоток накопичувальної частини пенсії. Це питання вимагає подальшого обговорення, підкреслив депутат.

До списку новин