загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чернігівські пенсіонери організували клуб "101"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На жаль, слово «пенсіонер» здебільшого асоціюється з самотністю, незатребуваністю, обмеженістю фізичних і фінансових можливостей. Але якщо правильно організувати режим дня, піклуватися про здоров’я та радіти кожній миті життя, старість може бути такою ж привабливою, як і інші періоди людського життя, – переконані члени клубу «101», який уже кілька років активно функціонує у Чернігові.

Разом із однодумцями його заснувала чернігівка Олександра Косолапова. До речі, нині вона на залуженому відпочинку, а до пенсії була лікарем-педіатром. Тож не випадково діяльність організації спрямована на пропаганду здорового способу життя.

– У нашому клубі ми пропонуємо людям різні програми, – каже пані Олександра. – Так, наприклад, функціонує «група здоров’я». Її відвідують переважно люди старшого віку. Вони спілкуються та виконують різні фізичні й дихальні вправи. А закінчуються тренування зазвичай чаюванням.

 

Працюють при клубі й інші студії та секції, зокрема китайської енергетичної гімнастики «Цигун» та бодіфлекс, де навчають правильному диханню. Функціонує і студія східних танців, якою керує Любов Василенко.

– До студії ходять люди, щоб отримати естетичне задоволення, навчитися танцювати та володіти тілом, – пояснює пані Олександра. – Більшість танцюристів – теж пенсіонери. Хоча, хотілося б, аби і молодь нас не цуралася.

 

Щоб життя було цікавішим, члени клубу щомісяця влаштовують різні свята. Зокрема, нещодавно відбулося свято капелюшка – жінки приносили з дому свої капелюшки та різні аксесуари і створювали з них композиції. А взимку планують відродити вечорниці.

– Наша «фішка» – цікаві лекції, наприклад, авторки книги про коштовні камені Світлани Гураль, – каже пані Олександра. – Тож на них місця не пустують. Ми запрошуємо людей, які можуть розповісти щось цікаве, наприклад, про макробіотичне харчування. Його запропонували світу японці. Нині воно дуже популярне.

– Попри те, що в клубі все добре, є й проблема: чоловіків не вистачає,– зізналися подруги Тетяна Василенко, Валентина Пивоварова й Тетяна Блудча, які ходять до клубу вже понад п’ять років.

– Тут ми спілкуємося, розвиваємося й відпочиваємо душею. Мені подобається, що жінки нарешті почали думати не лише про побут, а й навчилися себе любити, – зазначила Тетяна Василенко.

– Особливо мені до вподоби лекції про покращення здоров’я, про коштовності та косметику, – каже Валентина Пивоварова. – Тут багато цікавого, хоча через вік, а мені 72 роки, на танці не ходжу, зате записалася на бодіфлекс та масаж.

Також, крім різних занять, лекцій і тренінгів, при клубі є крамничка, де кожен бажаючий може купити потрібний дріб’язок – сувеніри, білизну та біжутерію.

До списку новин