загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чехи зневірилися в пенсійній реформі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійна реформа коаліційного уряду втратила довіру у населення: якщо 2 роки тому можливість накопичення грошей в приватних пенсійних фондах підтримувала більш ніж половина чехів, то, за даними останнього опитування агентства Ipsos, зараз ця можливість привертає лише 6% чеських громадян (54% висловлюються проти) .

Накопичувати собі на пенсію в приватних фондах збирається близько 13% чехів. Більш ніж половина респондентів заявила, що їй бракує інформації про саму реформу.

Прем'єр-міністр Петр Нечас вірить, що інформаційна кампанія, на яку буде виділено 2 млн крон, переконає недовірливих громадян в користі нововведень.

До списку новин